MUHAFAZAKAR TATİLİN YENİ ADRESİ

Hanımlara Özel

SeaStar’da kadınlara özel deniz ve plajında en keyifli, en rahat ve en huzurlu günlerinizi geçirmeye hazır mısınız? Seastar’ın kadınlara özel plajında, Akdeniz’in parıldayan güneşinde özgürce güneşlenme ve deniz keyfi siz değerli kadın misafirlerimizi beklemektedir. Hanımlara Özel 250 m2 kaydıraklı havuzumuz da rahatça güneşlenebilir, havuzun tadını çıkartabilir, Kadınlara Özel Su Kaydırağı ile tatilde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Kadınlar havuzumun yeşillikler içinde deniz manzaralıdır. Kadınlar kompleksimizin içinde Güneşlenme alanları WC, Soyunma kabinleri, Snack restoranımızda yiyecek ve içecek hizmetimiz mevcuttur.
Kadınlar havuzunun içinde yine eğlenceli su aktiviteleri olan çocuk havuzu bulunmaktadır.Denize sıfır konumda olan otelimiz özel bir koyda bulunup etrafımızda başka otel ve yerleşim alanı bulunmamaktadır, bu sayede kum plajımızda gün boyu ailenizle birlikte rahatsız edilmeden denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz..

Tesisimizde Bayanlara özel belirli günlerde Kadınlar Matinesi, Havuz Başı Aktivitelerinde gönlünüzce eğlenebilir, Spa ve Türk Hamamı hizmetimizden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.

MUHAFAZAKAR TATİLİN YENİ ADRESİ

Ailelere Özel

Otelimizde ailenizle birliktede kullanabileceğiniz 250 m2 kaydıraklı havuzumuzda ailenizle birlikte rahatça güneşlenebilir, havuzun tadını çıkartabilirsiniz. Bu alandada yine çocuklar için içerisinde eğlenceli aktiviteler olan çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuz; yeşillikler içinde deniz manzaralıdır. Kompleksimizin içinde Güneşlenme alanları WC, Soyunma kabinleri, Snack restoranımızda yiyecek ve içecek hizmetimiz mevcuttur.

Denize sıfır konumda olan otelimiz özel bir koyda bulunup etrafımızda başka otel ve yerleşim alanı bulunmamaktadır, bu sayede kum plajımızda gün boyu ailenizle birlikte rahatsız edilmeden denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz..

MUHAFAZAKAR TATİLİN YENİ ADRESİ

Çocuklara Özel

Minik misafirlerimiz  için bir adet kadınlar  havuzunda, bir adet karma havuz da olmak üzere toplam 2 adet kaydıraklı çocuk havuzumuz bulunmaktadır. Minik misafirlerimiz için kapalı ve açık alana sahip  3-12 yaş eğlenceli etkinliklerin yapıldığı mini kulüp, Restaurant bölümünde oyun parkı, top havuzu ve Rodeo bulunmaktadır. Haftanın belirli günlerinde minik misafirlerimize özel animasyon gösterileri , çocuk karnavalı ve parkur oyunları ile siz ve minik misafirlerimizin rahat ve eğlenceli  bir şekilde tatil yapabilmesi için bütün olanakları en ince detayına kadar planladık.  NOT: 6 yaş üzeri erkek çocuklar Kadınlar bölümüne alınmayacaktır.

REZERVASYON YAP